Завершився II блок освітньої програми «Зцілення ран війни» для духовенства Івано-Франківської Архієпархії

У суботу, 17 лютого, у стінах Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата завершився другий блок освітньої програми «Зцілення ран війни» для душпастирів та монашества Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Упродовж трьох днів духовенство мало змогу проходити курс лекцій і практичних занять в обсязі 22 академічні години, програма яких включала три блоки: богословський, душпастирський супровід, а також психічне здоров’я.

Пригадуємо, що дана освітня програма проводиться Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я й Інститутом психічного здоров’я Українського Католицького Університету за підтримки Канадського фонду для місцевих ініціатив, а також за сприяння Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ – Бути поруч і надати плече підтримки: Митрополит Володимир привітав учасників курсу «Зцілення ран війни»

Третього дня з усіма присутніми душпастирським досвідом поділився священнослужитель УГКЦ, який проживав на окупованій російською владою території України.

В останній день вишколу учасники пройшли підсумкове екзаменаційне тестування.

Відтак слово мала с. Севастіяна Карвацька, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, яка подякувала духовенству за участь у вишколі та заохотила до наснаги у служінні людям, які постраждали від війни.

Опісля до присутніх звернувся о. Ярослав Рохман, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, який висловив вдячність с. Севастіяні за організацію освітньої програми для священників та чернецтва.

На завершення відбулася урочиста частина заходу – вручення сертифікатів про успішне завершення освітньої програми «Зцілення ран війни».

Довідково:

Загальні цілі освітньої програми для духовенства:

— розвиток вміння у процесі душпастирського супроводу підтримувати психологічну стійкість українців у зіткненні з викликами війни;

— розвиток уміння у процесі душпастирського супроводу надавати підтримку та супровід особам/родинам, що зіткнулися зі складними випробуваннями в контексті війни;

— розвиток вміння у процесі душпастирського супроводу виявляти проблеми/розлади у сфері психічного здоров’я, надавати душпастирську підтримку та супровід й забезпечувати скерування за належною фаховою допомогою.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ