Бути поруч і надати плече підтримки: Митрополит Володимир привітав учасників курсу «Зцілення ран війни»

У четвер, 15 лютого, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин відвідав духовенство та монашество, які проходять блок освітньої програми «Зцілення ран війни» у стінах Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.

Звертаючись до присутніх, Митрополит Володимир ствердив, що він впевнений у тому, що дане навчання дасть духовенству та монашеству відповідь на багато їхніх запитань:

«Дорогі в Христі, думаю, що немає жодного населеного пункту, який не постраждав від війни. Всюди є рідні й близькі наших Героїв, які після закінчення війни повернуться додому й прийдуть до вашого храму і до вас, як до вчителя чи наставника, який має дати духовну пораду. Та для того, аби віддавати щось іншим, потрібно найперше пройти навчання», — мовив Архієпископ.

А відтак закликав навчатися, щоб могти ділитися духовністю, підтримкою та доброю порадою з тими, хто цього так потребує. Опісля цього Митрополит Володимир попросив присутніх серйозно віднестися до курсів, щоб опісля їх завершення священнослужителі та сестри-монахині могли якісно допомагати людям.

Своєю чергою голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ сестра Севастьяна Карвацька подякувала Архієпископу за відкритість до проведення даного заходу в Івано-Франківській Архієпархії та постійну підтримку Комісії.

Пригадаємо, що впродовж трьох днів духовенство матиме змогу пройти курс лекцій і практичних занять загальним обсягом 22 академічні години, програма яких включатиме три блоки: богословський, душпастирський супровід, а також психічне здоров’я.

Дана освітня програма проводиться Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я й Інститутом психічного здоров’я Українського Католицького Університету за підтримки Канадського фонду для місцевих ініціатив, а також за сприяння Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ