Душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ підтримують родини загиблих Героїв України

Нещодавно відбулася поїздка до Марійського духовного центру «Зарваниця» для батьків загиблих Героїв України. Духовний супровід рідних здійснювали священнослужителі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Мужні матері й татусі вийшли з того темного закутка і пробують йти вперед, крізь темряву. Батьки справжніх Героїв-патріотів це могутня сила нашої нації! Ви є прикладом для нас усіх і для майбутніх поколінь», — йдеться у дописі на фейсбук-сторінці «Родини загиблих захисників та захисниць ІФ».

Учасники ретриту висловлюють вдячність о. Ярославу Рохману, голові Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, за організацію і цікаву програму. Отцю Назарію Мицку — за душевні розмови, спільні молитви й підтримку, а Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ і Наталії Дубчак за допомогу в організації прощі й фінансову підтримку.

Окрім того, родини полеглих Захисників дякують Івано-Франківській міській раді, зокрема міському голові Руслану Марцінківу за наданий транспорт і постійну підтримку родини загиблих Захисників та Захисниць.

«Це тільки початок довгого шляху відновлення наших найрідніших, які втратили найцінніше в житті. Герої житимуть вічно в наших серцях», — наголошують організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ