Волонтерська спільнота «Крилос Новітній» провела майстер-клас в рамках програми «Школа відповідального служіння»

Минулого тижня стартував перший навчальний модуль програми «Школа відповідального служіння» від Української освітньої платформи, в якому беруть участь шість парафіяльних команд з цілої України, що втілюють соціальні проєкти у своїх громадах.

В рамках навчальної програми волонтерська спільнота «Крилос Новітній» парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Крилос, котра є абсольвентом цієї програми, провела для нових учасників майстер-клас з фасування меду, виготовлення свічок, їх декорування та поділилася особистим досвідом парафіяльного соціального служіння.

Учасники програми мали змогу зустрітися в колі однодумців, познайомитись, поспілкуватися наживо, поділитися досвідом і отримали практичні знання та інструментарій у проєктному менеджменті, комунікаціях, способах залучення волонтерів тощо.

На початку зустрічі о. Михайло Дзуль, сотрудник парафії, коротко представив парафіяльні ініціативи та зреалізовані проєкти.

«Провадження пасіки, опіка роздільним збором відходів, різноманітні парафіяльні акції – це досить непоганий інструментарій, який дозволяє оживити парафіяльне життя та розвивати соціальне служіння», – зазначив священник.

Далі волонтери Ольга Дирда, Христина Койляк та Тетяна Лугова поетапно на практиці продемонстрували як можна створити та оформити власний продукт і поділися тонкощами та нюансами цього процесу. Кожен учасник програми мав змогу самотужки залити горішки медом, творчо оформити банку та виготовити власними руками свічку з натуральної вощини.

Волонтерська спільнота вдячна організаторам програми за надану можливість відчути себе в новій іпостасі й надіється, що команди зможуть практично застосувати отримані знання у своїх громадах.