Владика Володимир очолив парастас за трьома загиблими Захисниками України

У суботу, 21 січня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у місті Калуш очолив Чин парастасу за трьома полеглими Героями України — Василем Грицюком, Володимиром Павлюком та Костянтином Литвинчуком.

Поминальні моління відбулися у Палаці культури «Мінерал», куди чисельно прибули духовенство, родичі та друзі загиблих, військовослужбовці та небайдужі мешканці міста й околиць.

Після звершення Чину парастасу Високопреосвященний Владика Володимир звернувся до зібраних із прощальним словом:

«Дорогі у Христі! У цей скорботний день висловлюємо глибокі співчуття родинам загиблих. Ми спільно молимося за душі наших полеглих Героїв. Вони у найвищій мірі виявили любов до своїх ближніх. Дякуємо родинам за їхню велику жертву».

Опісля Митрополит Володимир зазначив:

«Ми хочемо жити у вільній країні, розвиватися, ростити та виховувати дітей, а сусід-ворог вирішив, що може у це втручатися. Натомість наші Герої віддали свої життя за нашу свободу, наш спокій, які зараз здобуваються найвищою ціною».

Одразу після заупокійного моління траурна колона із загиблим Василем Грицюком попрямувала у село Боднарів, що у Калуському районі Івано-Франківської області. Чин похорону Героя розпочнеться 22 січня о 14:00 у селі Боднарів. Поховають Захисника у рідному селі.

Чин похорону Володимира Павлюка та Костянтина Литвинчука відбудеться 22 січня о 14:00 у храмі Архистратига Михаїла УГКЦ. Поховають Героїв у Калуші — на Алеї Слави міського кладовища.

Довідково:

Як відомо, під час вогневого контакту з ворогом в районі населеного пункту Зелений Гай у Запорізькій області 19 січня загинув старший сапер, 31-річний калушанин — Костянтин Литвинчук.

45-річний калушанин Володимир Павлюк загинув 18 січня під час бойових дій поблизу Роздолівки Донецької області.

У запеклому бою з ворогом також поблизу Роздолівки на Донеччині 18 січня загинув 21-річний боєць із Боднарова Василь Грицюк.

Джерело довідки

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.