Владика Микола Семенишин здійснив візит на калуську парафію Святого Андрея Первозваного

У неділю, 2 квітня, на парафію Святого Андрея Первозванного, що у м. Калуші, завітав Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин.

Архієрей очолив Божественну Літургію, у часі якої йому співслужив отець Микола Крушец — парох парафії.

Під час проповіді Владика Микола наголосив на важливості молитви та виконанні Божої волі.

«Ми крок за кроком наближаємося до великого празника — Воскресіння Христового. І в ці дні Великого посту Церква старається якнайкраще нас до цього свята приготувати. У чому полягає покаяння? Звичайно, що з нашої сторони маємо робити певні кроки, але найголовніше те, що Господь, як милосердний Отець, приймає нас. Він милосердиться, коли ми просимо про це і виконуємо необхідні умови. Тоді Господь нам прощає і обіймає своїм милосердям», — поділився своїми роздумами проповідник.

Також Владика Микола розважав, як маємо молитися, щоб Бог вислухав наші прохання:

«Ми, люди, завжди чогось просимо і потребуємо. І сьогодні маємо добру нагоду застановитися над нашими проханнями, молитвами. Бо ми можемо молитися багато, але чи та молитва є доброю та вислуханою? Якщо так, дякувати Богу. Якщо ні, чому ні? Чого маємо просити? Нашим основним проханням до Бога є слова “Нехай буде воля Твоя”».

«Ми маємо брати приклад з Ісуса Христа, Який сам молився в Оливному городі та казав : “Хай не моя, а Твоя буде воля”. Господь ніколи не хоче, щоб ми страждали, терпіли, а хоче нашого спасіння. А звідки тоді беруться страждання та терпіння? Через гріх. Якщо ми хочемо, щоб Божа воля сповнилася в мені, то Господь ніколи в цьому проханні не відмовить», — зазначив у своїй проповіді Владика Микола.

Після Божественної Літургії Владика Микола привітав отця Миколу з днем народження, яке він відсвяткував цього тижня. А завершилася урочиста подія співом Многоліття.

«Дякуємо Владиці за дружній пастирський візит, довголітню дружбу та за молитовну підтримку нашої парафії», — зазначають на фейсбук-сторінці парафії Андрея Первозванного.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ