Владика Микола Семенишин очолив священичий Парастас за покійним о. Іваном Цимбалою

У понеділок, 20 березня, у храмі святого Дмитрія, що у селі Делієве, Дубівецького протопресвітеріату, відбувся священичий Парастас за новопреставленим о. Іваном Цимбалою. Заупокійне моління очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Владиці Миколі співслужили протопресвітер Дубівецький митр. прот. Олег Каськів, а також душпастирі Дубівецького протопресвітеріату та священники Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

По завершенні заупокійного моління Владика Микола звернувся до родини покійного та до всіх присутніх, хто прийшов, щоб молитися за покійного душпастиря.

«Слава Ісусу Христу! Дорогі у Христі! Чи живемо, чи помираємо, все робимо для Господа. Сьогодні ми зійшлися, щоб подякувати за дар життя нашого співбрата у священстві отця Івана. Він протягом багатьох років служив людям, прославляв Бога. Так само сьогодні ми прийшли, щоб послужити йому, щоб передати його безсмертну душу в обійми Небесного Отця», — мовив Архірей.

«Просимо сьогодні у Бога для родини покійного сили й витривалості, щоб перенести цю втрату в надії, що душа його не помирає, але воскресає. Нехай Господь прийме нашу молитву за упокій нашого співбрата о. Івана», — додав на завершення Владика Микола.

Отець Іван Цимбала відійшов до вічності 19 березня 2023 року Божого, на 64-му році життя та 36-му році священичого служіння.

Довідково:

Отець Іван Цимбала народився 20 липня 1959 р. у с. Підмонастир Перемишлянського району Львівської області.

Протягом 1989-1993 років навчався в Одеській духовній семінарії. Отець Іван здобував освіту також у Львівському технікумі радіоелектроніки, де отримав спеціальність фахівця у сфері електроінженерії.

Дияконські свячення отримав 21 вересня 1985 року, свяченичі — 25 березня 1987 року.

У серпні 1994 року після визнання Віри був прийнятий до Української Греко-Католицької Церкви Єпископом Ординарієм Івано-Франківським Кир Софроном Дмитерком і уповноважений виконувати священичий уряд.

Здійснював душпастирське служіння на різних парафіях Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, зокрема, у селах Бишів, Нижня Липиця, Діброва, Світанок, Деліїв, Рошів, Стратин, Конюшки, Обельниця, Підшумлянці, Нові Скоморохи та Старі Скоморохи.

Останнім місцем служіння стала парафія святого Дмитрія, що у селі Делієве Дубовецького протопресвітеріату.

 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ