Владика Микола Семенишин очолив моління у храмі св. Миколая м. Івано-Франківська

У понеділок, 8 травня, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин очолив богослужіння у храмі св. Миколая, Центрального протопресвітеріату, який знаходиться на території Міської клінічної лікарні №1.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської УГКЦ розповів о. Руслан П’яста, медичний капелан Архієпархії.

Моління відбулися на запрошення директора Міської клінічної лікарні №1 п. Тараса Василика, з нагоди Дня Пам’яті та Примирення, а також за загиблими в усіх війнах, включаючи теперішню війну на території України.

На богослужіння у храмі св. Миколая зібралася парафіяльна спільнота, працівники медичного закладу, а також запрошене духовенство.

З цієї нагоди Владика Микола Семенишин очолив Божественну Літургію, а співслужили йому душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ — о. Петро Витвицький, о. Руслан П’яста, о. Роман Карпів, о. Юрій Валійон та о. Олександр Сімченко.

У часі богослужіння вірні мали нагоду користати із Таїнства Покаяння та Євхаристії.

У часі Святої Літургії Єпископ-помічник звернувся зі своєю проповіддю до зібраних у святині, де особливу увагу наголосив на служінні, яке кожна людина має звершувати у сьогоденні відносно свого ближнього.

«Будьмо учнями Ісуса Христа, наслідуючи Його у всіх наших вчинках та служінні», — з таким закликом звернувся Архієрей до усіх вірних.

На завершення у храмі лунала молитва за Україну “Боже Великий, Єдиний”. Опісля п. Тарас Василик висловив вдячність Владиці Миколі за теплий душпастирський візит до храму св. Миколая.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ