«Енергозбереження – це наш вклад в спільну перемогу» – о. Михайло Дзуль на зустрічі зі школярами

У понеділок, 8 травня, в рамках проведення тижня природничих наук в Навчально-реабілітаційному центрі Івано-Франківської міської ради відбулася зустріч референта Бюро УГКЦ з питань екології о. Михайла Дзуля з вихованцями та педагогами закладу. Захід на тему: «Раціональне енергозбереження» відбувся з ініціативи вчителя біології п. Софії Савчук.

Про це повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ  питань екології.

Після спільної молитви о. Михайло коротко розповів про діяльність церковної природоохоронної інституції та про основу й фундаментальні принципи екологічного служіння Церкви. Далі гість представив присутнім «Валізу енергоефективності» і з допомогою наочного приладдя поділився знаннями та особистим практичним досвідом енергозбереження в повсякденному житті. Священник наголосив на екологічній, економічній та патріотичній складових раціонального і бережливого використання енергоресурсів у побуті.

«Маленький аератор може заощадити сотні літрів такого безцінного Божого дару як вода і в рази зменшити суму платіжки а воду, газ чи електроенергію, бо як правило при чищенні зубів та митті рук використовуємо теплу воду», – констатував екореферент.

Учні довідались про різноманітні способи енергозбереження та познайомилися з інноваційними приладами для збереження ресурсів. Всі бажаючі змогли за допомогою спеціального приладу виміряти електричне та магнітне поля власних мобільних телефонів а також поставити запитання доповідачу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ