Владика Микола очолив священничий Парастас за новопреставленим о. Василем Пелипишаком

У середу, 15 березня, у храмі святого Архистратига Михаїла, що у селі Хом’яківка Тисменицького протопресвітеріату, відбувся священничий Парастас за новопреставленим о. Василем Пелипишаком.

Поминальне богослужіння очолив Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин.

Архієрею співслужили протопресвітер Тисменицький о. Роман Микієвич, адміністратор храму святого Архистратига Михаїла о. Роман Шиндирівський та чисельно зібрані душпастирі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, зокрема, священники Тисменицького протопресвітеріату.

Опісля моління Владика Микола звернувся до родини померлого о. Василя та всіх, хто зібрався, аби попрощатися з протоієреєм.

Він подякував родині за те, що пожертвувала отця Василя для Церкви та отцям, які прибули на молитву за покійним.

«Протягом життя о. Василь багатьох охрестив, повінчав, поблагословив та відпровадив у вічність. Наша молитовна присутність свідчить про нашу віру у воскресіння мертвих. Дякуємо вам, дорога родино та отці, й приносимо наші щирі співчуття», — мовив Владика.

Отець Василь Пелипишак відійшов до вічності 15 березня 2023 року Божого, на 71-му році життя та 28-му році священичого служіння.

Довідково:

Отець Василь Пелипишак народився 16 січня 1953 р. у с. Хом’яківка Тисменицького району Івано-Франківської області.

Протягом 1990-1995 років навчався в Івано-Франківській Теологічній академії. Отець Василь також закінчив Коломийський технікум механічної обробки деревини.

Дияконські свячення отримав 8 липня 1993 року, а ієрейські — 4 червня 1995 року з рук Єпископа Ординарія Кир Софрона Дмитерка, ЧСВВ.

Здійснював душпастирське служіння у селах Колодіївка та Добровляни.

Останнім місцем служіння стала парафія святого Архистратига Михаїла, що у селі Колодіївка.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ