«Віримо, що і сьогодні Господь вислухає нас», – Митрополит Володимир у день молитви за мир в Україні

Архієпископ та Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин спільно з єпархом Коломийським Владикою Василієм Івасюком зі спільнотою Івано-Франківської Митрополії УГКЦ приєдналися до цілоденного молитовного чування, яке сьогодні, 26 січня, з 9:00 до 21:00 транслюється на «Живому телебаченні». У Митрополичому Архікатедральному соборі Воскресіння Христового в Івано-Франківську відслужили Акафіст до Ісуса Христа.

У своєму звертанні до присутніх та усіх молільників Архієрей наголосив на тому, що в цей особливий день молитви за мир в Україні Папа закликає увесь світ, католицьку Церкву, усіх людей доброї волі молитися за мир.

«Ми єднаємось у молитві з Блаженнішим Святославом, нашими Владиками, духовенством, монашеством, вірними, та усім народом України в молитві за мир в Україні. Пам’ятаємо часи безбожницького атеїзму і неволі, переслідування святої Церкви та християнського народу. Ми заносили наші молитви за волю Церкви і волю України і Господь вислухав наші молитви. Віримо, що і сьогодні Господь вислухає нас, прийме нас під свою Божу опіку і благословить миром батьківщину нашу Україну», – сказав Митрополит Володимир.

Владика закликав до того, що заповідав нам Господь: «Просіть, і дасться вам. Шукайте, і знайдете. Стукайте, і відчинять вам».

Приєднуйтеся до цілоденного молитовного чування Української Греко-Католицької Церкви, яке триває сьогодні з 9:00 до 21:00 у форматі телемарафону на «Живому телебаченні» та на Радіо «Дзвони» 105.8FM.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ