Вірні Східного протопресвітеріату помолилися Хресну дорогу

У неділю, 14 квітня, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина відбулася Хресна дорога парафій Східного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ.

Як йдеться на фейсбук-сторінці парафії святого великомученика Юрія, у Хресній ході взяли участь п’ять парафіяльних спільнот із сіл Підлужжя, Угорники, Хриплин, Микитинці та парафія Всіх святих Українського народу, що на вулиці Українських Декабристів.

Чотирнадцять стацій молитви та розважання виголосили 12 священнослужителів Східного протопресвітеріату.

«Випробування війною — це час коли нація несе свій хрест з Ісусом. Україна зранена, але стоїть, бо ми незламний народ. Христос Воскрес — Воскресне Україна», — йдеться у парафіяльному дописі.

У часі Хресної дороги присутні молилися за перемогу й мир, Воїнів, багатостраждальний український народ, сім’ї та родини, нашу молодь, як майбутнє Церкви й Батьківщини.

«Сьогодні дякуємо Господу Богу і нашим Воїнам, матерям і дружинам Захисників, Митрополиту Володимиру за благословення, священникам, нашій владі, медикам, поліції, інтелігенції: вчителям, катехитам, аніматорам, працівникам народних домів, братству й сестринству, учасникам парафіяльних рад, молоді, добродіям та всім вам, дорогі парафіяни», — наголосив о. Юрій Трухан, парох парафії святого великомученика Юрія, на завершення спільної молитви.

Опісля цього всі вірні отримали благословення мощами блаженної Йосафати Гордашевської.

Пригадаємо, що публічна молитва заснована у 2016 році прот. Юрієм Труханом, а цього року переросла у молитву духовенства та вірних Східного протопресвітеріату.

Фото з офіційної фейсбук-сторінки міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ