Наповнюватися Святим Духом: у Крилосі відбулись квітневі нічні чування

У п’ятницю, 12 квітня, у Відпустово-Марійському місці Крилосі відбулись традиційні молитовні нічні чування у стіп Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Моління відбулися у супроводі спільноти Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.

Чування розпочались з Вечірні, яку очолив ректор ІФДС о. Тарас Путько. Про це інформують на фейсбук-сторінці Відпустово-Марійського місця у Крилосі.

Відтак о. Василь Савчин, священнослужитель парафії свв. Кирила і Методія, Центрального протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, виголосив науку, під час якої роздумував над особливою дією Святого Духа у житті людини.

Для чого людині потрібен Дух Святий? Хто це той Утішитель, якого Господь зіслав нам, і як Він керує Церквою? Відповіді на ці запитання давав душпастир під час своєї проповіді.

Далі моління продовжились Хресною дорогою, на якій паломники разом з духовенством, крокуючи від стації до стації, роздумували над стражданнями Христовими.

Опісля молитва продовжилась Молебнем до Богородиці, який відслужив префект семінарії о. Роман Носик. У часі цього моління прочани приклонялись до Крилоської чудотворної ікони Матері Божої та були помазані єлеєм.

Кульмінаційним моментом чувань стала Божественна Літургія, яку очолив о. Василь Савчин у співслужінні духовенства Івано-Франківської Архієпархії, у супроводі молитовного співу хору “Воскресіння” відпустового місця.

Опісля Служби Божої парох собору Успіння Пресвятої Богородиці о. Ярослав Жолоб подякував усім прочанам та духовенству за спільну молитву.

Чування завершились молитвою за Україну “Боже Великий, Єдиний”.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ