![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/433527258_7919785551450510_4680765004472435582_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/433527258_7919785551450510_4680765004472435582_n.jpg)
Про це зазначають на парафіяльній фейсбук-сторінці.
Дану ініціативу парафіянам запропонували здійснити у часі Великого посту, щоб через молитву послужити тим, хто відійшов до вічності, а також активізувати соціальне служіння при храмі.
«Таким чином твориться подвійний акт милосердя — молитва за тих, хто перейшов у вічність, та їжа для потребуючих. Допомогти потребуючим, голодним, спраглим, переляканим, хворим — це вияв нашої людяності й щирості, вияв нашого вболівання та переживання. Не закриваймося у своєму комфорті, не думаймо, що горе й розруха може не прийти до нашої хати», — йдеться у дописі.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ