Дитячий хор «Радість» супроводжуватиме Літургії в Угорниках

У першу неділю Великого посту, 24 березня, дитячий хор «Радість» на чолі з регенткою Вірою Хом’як, заснований при парафії св. влкмч. Юрія с. Угорники з ініціативи пароха о. Юрія Трухана, заспіває свою першу Літургію у парафіяльному храмі.

Про це зазначають на фейсбук-сторінці парафії.

Хор заснували для супроводження співом Літургій щопонеділка у каплиці св. Миколая, що в Угорницькому ліцеї.

«Учасниками хору є шкільна молодь, яка приналежна до парафії св. влкмч. Юрія. Таким чином ми створили ще один парафіяльний хор», — розповів о. Юрій.

Як зазначають на парафіяльній сторінці, з ініціативи пароха о. Юрія та рішенням душпастирської ради парафії у 2024 році пройшла реорганізація парафіяльних хорів. Відтепер парафіяльний угорницький хор “Сяйво” співає недільні й святкові Літургії на 10:00, молодіжний хор “Крила”, який співав у час молодіжних Літургій на 13:00, тепер своїм співом буде супроводжувати недільні та святкові Літургії на 8:00, а дитячий хор “Радість” співатиме всі недільні й святкові Літургії на 13:00.

«Варто зауважити, що розвиток церковно-хорового співу в парафіяльному житті дуже важливий, адже хористи — це уособлення ангелів, архангелів, серафимів, які невидимо присутні у час звершення Святої Тайни Євхаристії й своїм співом прославляють Господа, який роздається вірянам під час Літургії», — розповідають на парафії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ