Вірні із Вигівки та Куропатників звершили паломництво до Чудотворної ікони «Надія безнадійних»

У суботу, 15 червня, парафіяни с. Вигівка і с. Куропатники, Бурштинського протопресвітеріату, звершили паломництво до Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці, що у м. Чернівці.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів прот. Богдан Коцовський, парох храму.

З самого ранку паломники відвідали козячу ферму і сироварню, де о. Ігор Романишин провів екскурсію і розповів про технологію приготування сиру.

Наступна зустріч відбулася у чернівецькому Карітасі, директором якої є прот. Любомир Іваночко. Радо зустрівши паломників, о. Любомир розповів про специфіку соціального служіння у Чернівецькій Єпархії УГКЦ.

Наступною локацією був Чернівецький національний університет ім. Федьковича. Надзвичайно цікавою була розповідь про історію цього закладу.

Далі паломники відвідали інклюзивну кав’ярню, а згодом, прибувши до собору, вірні взяли участь у молитовних чуваннях біля Чудотворної ікони Богородиці «Надія безнадійних». Отримавши благословення Владики Йосафата Мощича, Єпарха Чернівецького, паломники повернулися до своїх домівок.

«Щиро дякую Бурштинській міській раді за сприяння, парафіянам за активну участь, а священнослужителям Чернівецько Єпархії — за служіння», — висловив вдячність о. Богдан.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ