У катехитичній школі «Християнські зернятка» відбулося урочисте завершення навчального року

Нещодавно у катехитичній школі «Християнські зернятка», яка діє при парафії св. влкмч. Юрія, що в с. Угорники, Східного протопресвітеріату, відбулося урочисте завершення навчального року, під час якого діти, молодь та душпастирі дякували Господеві за прожитий рік, а також проводили конкурси, квести й різне дозвілля.

Про це зазначають на фейсбук-сторінці парафії.

«Це молитовно-атракційне свято стало новим виміром й можливостями відпочинку для дітей і молоді разом з їхніми батьками. Також цей захід дав нам відчуття спільнотності у нашій парафії», — розповідає парох о. Юрій Трухан.

Як зазначають на сторінці, завершення навчального року у катехитичній школі стало новим етапом у житті спільноти: 10 червня при парафії розпочалися літні християнські табори, які триватимуть упродовж всього літа.

Подячну Літургію, а також конкурси, квести, солодощі містила програма активного відпочинку для дітей і батьків з нагоди завершення навчального року.

На завершення свята відбулись батьківські збори, на яких п. Ольга Кліщ, директорка катехитичної школи, підбила підсумки річної катехизації, подякувавши батькам за підтримку, а працівникам й аніматорам та їх помічникам за організацію активностей для діток протягом навчального року.

Своєю чергою о. Юрій розповів батькам про новинки навчального процесу на базі парафіяльного центру: мовну школу «Sun flower», яка розпочне діяти з вересня 2024 року, різноманітні гуртки, додаткове навчання для дітей та випускників ліцеїв і багато іншого.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ