![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-17_23-48-30-330.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/zobrazhennia_viber_2023-06-17_23-48-30-330.jpg)
Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Ярослав Рожак.
Всього до прощі доєдналося близько ста паломників. Молячись Хресну дорогу в Марійському відпустовому центрі, вони заносили свої молитви за перемогу України у російсько-українській війні, а також за здоров’я наших хоробрих Воїнів.
Також присутні мали можливість молитися Архієрейську Божественну Літургію, яку очолив Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Владика Василь Семенюк.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ