![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/354563814_587899300140524_8604071916736610798_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/354563814_587899300140524_8604071916736610798_n.jpg)
Про це інформують на фейсбук-сторінці парафії Різдва Пресвятої Богородиці.
«Наша команда розпочала свій довгий шлях підготовки ще наприкінці лютого. Впродовж цього часу наші діти зуміли пройти попередні два етапи гри — деканальний та єпархіальний», — зазначають на сторінці храму.
«Сьогоднішній день розпочався з довгої мандрівки до міста Львова, де вранці в каплиці УКУ ми помолилися Літургію. Опісля на учасників конкурсу чекала нелегка гра, під час якої діти нашої парафії зуміли вибороти 1 місце у молодшій віковій категорії 10-13 років», — розповідають священнослужителі.
Нехай цей подоланий шлях і здобуття такої омріяної для дитячих сердець перемоги стане свідченням Божої любові до кожного з вас, адже Господь радо обдаровує своїх улюблених діток незліченними ласками.
Нехай всі ті емоції переживання та радості запамʼятаються на все життя, а цей запал, з яким ви готувалися увесь час, ніколи не згасне, але ще більше пізнавайте Бога через молитву у храмі та у колі ваших християнських сімей!
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ