Команда «Агапе» парафії Різдва Пресвятої Богородиці перемогла у всецерковній інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»

У суботу, 17 червня, у приміщенні Українського Католицького Університету відбувся патріарший, завершальний тур змагань, у якому були представлені 14 єпархій та екзархатів УГКЦ. У ньому взяла участь й команда «Агапе», парафії Різдва Пресвятої Богородиці, Центрального протопресвітеріату міста Івано-Франківськ.

Про це інформують на фейсбук-сторінці парафії Різдва Пресвятої Богородиці.

«Наша команда розпочала свій довгий шлях підготовки ще наприкінці лютого. Впродовж цього часу наші діти зуміли пройти попередні два етапи гри — деканальний та єпархіальний», — зазначають на сторінці храму.

«Сьогоднішній день розпочався з довгої мандрівки до міста Львова, де вранці в каплиці УКУ ми помолилися Літургію. Опісля на учасників конкурсу чекала нелегка гра, під час якої діти нашої парафії зуміли вибороти 1 місце у молодшій віковій категорії 10-13 років», — розповідають священнослужителі.

Нехай цей подоланий шлях і здобуття такої омріяної для дитячих сердець перемоги стане свідченням Божої любові до кожного з вас, адже Господь радо обдаровує своїх улюблених діток незліченними ласками.

Нехай всі ті емоції переживання та радості запамʼятаються на все життя, а цей запал, з яким ви готувалися увесь час, ніколи не згасне, але ще більше пізнавайте Бога через молитву у храмі та у колі ваших християнських сімей!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ