Вертепи з колядою завітали на парафію Зіслання Святого Духа

У неділю, 15 січня, на парафію Зіслання Святого Духа, яка знаходиться у місті Івано-Франківську, завітали одразу два Різдвяні вертепи.

«Щороку ми по-особливому святкуємо Різдво Христове: колядуємо, приносячи близьким та знайомим благу звістку, ми також згадуємо у вертепі історію народження Господа нашого Ісуса Христа», — зазначають на сайті Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Вперше вірян привітали з Різдвом Христовим юні представники з парафії Вознесіння Господнього УГКЦ, що у м.Івано-Франківську, спільно із сотрудником цієї парафії – о. Андрієм Заліським, представивши святкову програму з колядками.

Окрім того, діти Катехитичної школи парафії Зіслання Святого Духа разом з катехитом — п. Марією Колесніченко також привітали усіх з Різдвяними святами та провели святкову театральну виставу із колядками, прославляючи народження маленького Ісуса. Для цього учасники дійства перевтілились у традиційні образи вертепу: у трьох царів, пастушка, янголят та інших.

На завершення настоятель парафії о.Михайло Віхоть подякував учасникам за можливість ще раз пережити народження нашого Спасителя.