Парафіяльна молодь с. Велика Тур’я колядувала на потреби ЗСУ

Нещодавно діти і молодь катехитичної школи, яка діє при парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що у с. Велика Тур’я, Долинського протопресвітеріату, колядували для потреб українських військовослужбовців.

Прислухаючись до слів Блаженнішого Святослава Шевчука у його Різдвяному посланні, діти і молодь катехитичної школи, відправились у коляду:

«Святкувати Різдво означає не боятися небесної радості серед моря сліз і крові. Дозволити різдвяній радості вселитися в наші серця – це запорука нашої стійкості й незламності, нашої здатності переборювати всі життєві виклики… Колядувати – це ділитися силою і радістю Христового Різдва, у якому Господь Бог від початку заклав обітницю пасхального тріумфу. Саме тому з віри у Воплоченого Христа, нашого розп’ятого і воскреслого Спасителя, багато поколінь наших предків черпали наснагу та силу до боротьби з поневолювачами і загарбниками».

Ініціатором проведення збірки для Збройних сил України виступив адміністратор храму — о. Михайло Міхней, а коляда проходила під керівництвом катехитки — п. Олі Шептицької-Міхней.

«Із нашого села понад 30 чоловіків, взяли за свій обов’язок захищати рідну Україну, тому діти в такий спосіб вирішили підтримати наших Героїв», — зазначають організатори дійства.

Повідомив о. Михайло Міхней