«Валіза у майбутнє»: Мальтійська служба допомоги вкотре розпочинає благодійну акцію

Мальтійська служба допомоги міста Івано-Франківськ вкотре розпочинає благодійну акцію «Валіза у майбутнє», яка спрямована на допомогу випускникам інтернатних закладів міста та області. Метою проєкту є забезпечення дітей речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату та виплата стипендій кращим випускникам.

Цьогоріч волонтери планують скласти 38 валіз із найнеобхіднішими речима для самостійного життя за межами шкіл, в яких навчались та проживали учасники акції.

«Орієнтовна вартість однієї валізи — понад 12 000 гривень, тому просимо вашої допомоги. Щоб підтримати кращих випускників, також, окрім валіз, плануємо виплачувати щомісячні стипендії, тому оголошуємо збір і для стипендійного фонду», — зазначають благодійники на своїй фейсбук-сторінці.

За зібрані кошти Мальтійська служба допомоги підготує для випускників «валізи у майбутнє». Така валіза міститиме в собі постільну білизну, ковдру, подушку, плед, рушники, набір посуду, сковорідку, праску, чайник,термос, фен, флешку, набір інструментів, набір для шиття, настільну лампу та предмети особистої гігієни — ті речі, якими ми користуємось щодня.  Ці подарунки волонтери вручать випускникам безпосередньо на свято останнього дзвоника, щоб вже від наступного дня діти, хоч трішки, але були спокійніші за своє «завтра».

Щоб долучитись до акції, ви можете скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської cлужби допомоги за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Лесі Українки 1.

Або за реквізитами: БО «Мальтійська Служба Допомоги» код ЄРДПОУ 25683158 Акція «Валіза». Без ПДВ.

АТ КБ Приватбанк МФО 305299IBAN UA893052990000026009025500954

Картка Приватбанку 5169335101336010

Моно банка —  Валіза у майбутнє 2024. Посилання на збір: https://send.monobank.ua/jar/7zfMwKPymE

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ