Івано-Франківський Карітас відвідали представники Коломийської Єпархії УГКЦ

У п’ятницю, 10 травня, представники благодійної організації «Карітас Коломия», парафіяльні волонтери та священники Коломийської Єпархії УГКЦ відвідали Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, щоб перейняти досвід праці у напрямку соціального служіння.

Першою зупинкою став офіс Карітасу, де директор благодійної організації та синкел у справах соціального служіння Архієпархії о. Володимир Чорній ознайомив гостей з діяльністю фонду та розповів, яким чином на парафіях впроваджується соціальне служіння. Окрім того, о. Володимир поділився цінними порадами з розвитку парафій.

Далі гості завітали на парафію Вознесіння Господнього м. Івано-Франківськ, де функціонує Карітас, відтак гості відвідали село Тустань, де діє парафіяльна піцерія «Ключ до неба», а також село Лисець, де функціонує парафіяльна їдальня парафії Воздвиження Чесного Хреста. Учасники обміну на власні очі побачили ініціативи, які покликані допомагати людям у потребі.

«Це був дуже гарний та насичений день! Нам приємно було ділитися досвідом та дізнатися про те, які ініціативи працюють у парафіях Коломийської Єпархії. Сподіваємось, що завдяки цій поїздці парафіяльні волонтери зможуть почерпнути для себе нові ідеї для подальшого служіння ближнім», — зазначають у дописі на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу.

Робота здійснюється у рамках проєкту «Розвиток соціального служіння для згуртування громад для підтримки ВПО та вразливих груп на парафіяльному рівні» за підтримки CNEWA Canada та Renovabis.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ