В Угорниках поховали Героя, який віддав життя за Україну

В суботу, 19 березня, в останню дорогу провели воїна ЗСУ Володимира Третяка, який загинув під час ворожого ракетного обстрілу Яворівського полігону.

Попрощатися із загиблим героєм прийшли рідні військового, бойові побратими, духовенство та вірні, міська влада і численні мешканці Угорників.

У парафіяльному храмі св. Великомученика Юрія УГКЦ, що в с. Угорники, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин очолив чин похорону в співслужінні пароха парафії о. Юрія Трухана та сотрудників – о. Мирослава Татумиряка та о. Павла Баланюка.

«Сьогодні розділяємо великий біль з найріднішими, через велику втрату сина, чоловіка, батька, товариша, нашого Героя. Володимир зробив свій безцінний вклад у перемогу Батьківщини України – віддав своє життя! Пам’ятаємо, шануємо і не забудемо», – сказав Архієрей в часі похорону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Митрополит Володимир очолив похорон Героя України

Захоронення героя відбулось на кладовищі села Угорники.

Володимир Третяк працював викладачем в Прикарпатському національному університеті імені В. Стефаника. З початком російсько-української війни залишив сім’ю та разом з патріотично свідомими українцями пішов на війну та віддав своє життя за нашу незалежну вільну Україну.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ