В Лікувально-діагностичному Центрі св. Луки на час війни усі потребуючі можуть отримати безкоштовні медичні послуги

Ще один крок в рамках соціальної діяльності Архієпархіального Координаційного антикризового центру.

Як ми повідомляли раніше, в Івано-Франківську, з моменту військового вторгнення росії в Україну, розпочав свою роботу Архієпархіальний Координаційний антикризовий центр, мета якого – координувати різні структури Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ у їхній діяльності, направленій на допомогу потребуючим біженцям, військовим та пораненим.

Сьогодні, 2 березня, адміністрація Лікувально-діагностичного центру Святого Луки повідомила, що не лише усім переселенцям, які прибули до Івано-Франківська, а також і місцевому населенню працівники ЛДЦ зможуть надати безкоштовні консультації, огляди та при потребі медичні послуги.

Віце-економ Івано-Франківської Архієпархії прот. Віталій Максимів зазначив, що перш за все обслуговуватимуть людей, які цього найбільше потребують. Водночас він закликав поставитися з розумінням до запропонованої послуги, а саме, щоб до клініки зверталися першочергово пацієнти у край необхідних ситуаціях, а не профілактичних, особливо ті, в котрих через страх та стрес загострилися вже існуючі хронічні важкі захворювання!

«Сьогодні від імені нашого Митрополита Володимира, я перш за все хочу подякувати вам, дорогі лікарі, за те, що в цей непростий час ви є з нами. Я бачу тут багато дівчат та жінок і розумію, що ви справді зараз там, де вас поставив бути Господь», – переконаний о. Віталій.

Він також закликав всіх працівників у цей непростий час мати ще більше відкриті обійми до кожного зраненого не лише фізично, а й психологічно пацієнта та щиро виконувати свої професійні обов’язки.

Своєю чергою, головна лікарка ЛДЦСЛ п. Валентина Казмірук розповіла, що кожен ранок лікарі розпочинають з молитви.

«Щоранку о 9.00 год. ми молимося за мир у нашій державі. Цікаво, що впродовж останніх днів до нас приєднуються і пацієнти. Кожен, хто приходить сюди, очікує від нас допомоги і ми робимо все, що в наших силах, щоби допомагати їм», – запевнила п. Валентина.

Щоби отримати медичну допомогу, слід зателефонувати до колцентру (098 417-88-31; 050 940-07-81; 0342 72-47-31). Станом на сьогодні заклад працює з 09.00 до 15.00 год.

Про всю діяльність Координаційного антикризового центру Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ ми будемо інформувати вас у щоденних інформаційних повідомленнях. Слідкуйте за ними на нашому сайті та у соцмережах.