Допомога від Папи Франциска для українських біженців

Через Апостольську Елемозінерію Папа Франциск передав медикаменти до пункту збору гуманітарної допомоги, що при базиліці Святої Софії в Римі.

Картини смерті та знищення, свідками яких ми стали в ці дні, супроводжуються також картинами не меншої солідарності. Щодня до базиліки Святої Софії в Римі прибуваю вервички автомобілів, що привозять медикаменти, продукти, речі першої необхідності для постраждалих від війни в Україні. Звідсіля вантажівки та мікроавтобуси відправляються в напрямку українських кордонів.

Вранці, 2 березня 2022 р., до собору прибув Папський Роздавач милостині кардинал Конрад Краєвський, який привіз медикаменти та санітарні засоби, що є дарунком від Папи Франциска. Йдеться лише про першу таку допомогу. Апостольський елемозинарій наголосив, що Ватикан готовий допомагати тим, які потрапили в скруту. Вантаж повинен найближчими днями прибути до Львова. Чимало українських дальнобійників надали свої вантажівки, щоби доставляти допомогу страждаючим землякам.

Але допомога з Ватикану на цьому не завершується. Різні суми коштів, призначені для допомоги потребуючим, отримують також Апостольські Нунції в країнах, де церковні структури надають підтримку біженцям. Останній такий транш відправлено до Румунії.

Джерело