В Івано-Франківську відбувся поминальний захід за полеглими українськими Воїнами

Сьогодні, 3 березня, у Меморіальному сквері м. Івано-Франківська відбулося поминальне моління за всіх українських Захисників, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Панахиду очолив Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владика Микола Семенишин.

На поминальний захід “Дзвін пам’яті” численно зібралися військовослужбовці, представники силових структур, сім’ї та родичі полеглих Героїв, представники влади, мешканці міста, а також всі небайдужі громадяни.

Найперше представники громади поклали лампадки до стели та могил загиблих Захисників України, щоб вшанувати їх світлу пам’ять.

«Цей рік ми запам’ятаємо назавжди — рік люті, рік горя, рік мороку, рік нестерпного болю, рік віри, рік надії. Рік непокори, рік мужності, рік сили, рік безстрашності, рік втрат і здобутків. Це був рік подвигів ЗСУ, рік незламності духу усього українського народу. За цей час кожен із нас став іншим. Україна переродилася і показала усьому світу віру в перемогу добра над злом. Наш обов’язок сьогодні — вистояти у цій боротьбі та перемогти!», — зазначили організатори заходу у часі поминальної події.

Згодом всі присутні під звуки дзвону хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх Захисників України та мирних жителів, які загинули у цій війні, ставши тими ангелами світла, які вказують нам шлях до перемоги.

Відтак розпочалася панахида за українських Воїнів, яку очолив Владика Микола у співслужінні отців проводу Івано-Франківської духовної семінарії, духовенства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а також представників ПЦУ.

Поминальне моління своїм співом супроводжували брати-семінаристи.

Опісля, на запрошення організаторів заходу, заступник голови Івано-Франківської ОВА Віталій Ільчишин, перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради Василь Гладій, а також міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручили посмертні нагороди родичам полеглих Воїнів, які служили у лавах ЗСУ.

На завершення заходу у сквері лунав державний гімн України.

Вічна пам’ять Героям!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ