В Івано-Франківську відбулися молитовні заходи до Дня міста

З нагоди Дня міста Івано-Франківська, у неділю, 7 травня, на площі Ринок відбулася панахида та молебень до Пресвятої Богородиці за участі єпископів різних християнських конфесій. 

До молебню в режимі онлайн могли доєднатися всі охочі франківців та гості міста. У цей день священнослужителі молилися за Боже благословення для усіх жителів Франківська.

Очолив молитву Митрополит Галицький ПЦУ Андрій у співслужінні Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владики Миколи Семенишина, Єпископа Богородчанського ПЦУ Феогноста, а також отця Владислава Іващака, настоятеля храму Христа Царя РКЦ, й священників УГКЦ та ПЦУ.

Духовенство різних конфесій спершу помолилися Панахиду за упокій всіх невинно вбитих людей, які постраждали внаслідок російської агресії на території нашої держави.

Опісля цього вони спільно молилися до Богородиці, просячи Її заступництва для усіх жителів нашого міста.

«Дякую вам за присутність на цьому молитовному заході, а також хочу привітати всіх із Днем заснування нашого рідного Івано-Франківська, який ми сьогодні відзначаємо. Хочу побажати вам, а радше запросити вас, дорогі присутні, до двох речей. І коли ми їх виконаємо, будьмо певні, що завтрашній день для нас буде добрим. А побажати та привітати вас я хочу словами однієї Великої людини, Блаженнішого Любомира Гузара: «Моліться так, немовби все залежить від Бога, працюйте так, ніби все залежить від вас». Молімося і працюймо. Христос Воскрес!», — мовив Владика Микола Семенишин до присутніх на моліннях.

Пізніше зі словами вітань до присутніх звернулися очільники Православної Церкви України й місцева влада.

Нагадаємо, що Івано-Франківськ 7 травня святкує 361-шу річницю від дня заснування міста.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ