В Івано-Франківську в’язні вшанували святого Миколая

У понеділок, 19 грудня, в’язничні капелани Івано-Франківської Архієпархії — о. Арсен Панчак та о. Василь Сливоцький разом із волонтерами передали для засуджених Івано-Франківської УВП №12 подарунки від святого Миколая.

Святий Миколай є опікуном людей у різних обставинах їх життя, а також вважається покровителем ув’язнених. Установа виконання покарань №12 м.Івано-Франківська перебуває під особливою опікою цього святого, адже тут розташовано одразу дві молитовні каплиці, освячені на честь святого Миколая.

З нагоди свята для в’язнів відслужили урочисту Божественну Літургію, яку очолив о. Василь Сливоцький.

«Висловлюємо подяку БО “Мальтійська Служба Допомоги” за надання подарунків для в’язнів. Дякуємо усім волонтерам, зокрема, представникам Мирянського Чину Св. Василія Великого. Також дякуємо учасникам “Апостольства Матері Божої — Покровительки доброї смерті” з парафії Царя Христа, зокрема, ігумену монастиря отців-василіян о. Артемію Новіцькому за допомогу в придбанні солодощів та фруктів для засуджених», — висловлюють вдячність організатори благодійного заходу.

За сприяння адміністратора парафії Зіслання Святого Духа о. Михайла Віхотя для осіб, що перебувають під вартою, передали засоби особистої гігієни. Подарунки для в’язнів приготували також представники громадсько-християнського руху “Клич”.

«Дякуємо усім жертводавцям, які підтримали цю благодійну акцію та напередодні підготували подарунки для в’язнів. Нехай Господь щедро благословить усіх доброчинців!», — зазначають священнослужителі.