В Івано-Франківську провели загальноміську Хресну дорогу у режимі онлайн

У неділю, 21 квітня, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового м. Івано-Франківськ відбулася традиційна щорічна загальноміська Хресна дорога. Цьогоріч моління очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Особливістю Хресної дороги стало те, що цього року її провадили богопосвячені особи Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, серед них ієромонахи, брати монахи та сестри монахині.

За основу роздумів були взяті тексти, написані о. Йосафатом Бойком, ВС, синкелом у справах монашества Архієпархії, з нагоди 100-ліття обʼявлень Діви Марії у Фатімі.

Пісні, які супроводжували молитву Хресної дороги, написала с. Марія Гошівська, а співали їх сестри Чернечої родини Воплоченого Слова.

«Нехай ці роздуми Хресної дороги у світлі Фатімських об’явлень допомагають нам навернутися, а також заохотять ще більше молитися за навернення грішників. Складаю щиру подяку всім присутнім: діточкам, молоді, братам-семінаристам, парафіянами та священнослужителям, а особлива подяка — монашеству Івано-Франківської Архієпархії, зокрема о. Йосафату за те, що ви так гарно провели цю Хресну дорогу», — звернувся Владика Микола, опісля завершення моління.

«Радісно продовжуймо із цими роздумами нашу мандрівку до Воскресіння. Залишилося не так багато, однак в духовному вимірі ми переживатимемо дуже інтенсивний час — Квітну неділю та Страсний тиждень. Мандруймо разом із Марією та Христом Розп’ятим, туди, де Він воскресне. Воскресне Він, і також ми воскрешаймо разом з ним. Підіймаймося із наших упадків до життя у Бозі — нашому Спасителю», — додав Єпископ-помічник.

Відтак Владика Микола уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Насамкінець о. Йосафат зачитав молитву до Матері Божої на честь Її об’явлення у Фатімі, випрошуючи миру на нашій багатостраждальній українській землі, завершення війни та справедливої перемоги.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ