Для дяків Івано-Франківської Архієпархії вдруге провели тренінг зі співу

У суботу, 20 квітня, з благословення Архієпископа і Митрополита Владики Володимира Війтишина, у храмі Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата відбулася друга сесія літургійного практикуму для співців Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Під час заходу учасники мали нагоду вдосконалити свої вміння зі співу, практикуючи вибрані піснеспіви Квітної тріоді, зокрема богослужіння Страсного тижня й Пасхальні моління.

Організаторами практикуму та його провідниками стали о. Тарас Огар, викладач літургійного співу Івано-Франківської академії Івана Золотоустого й відповідальний у справах церковних співців Архієпархії, а також п. Любов Терлецька, директорка Дяківсько-регентського інституту ІФАІЗ.

Перед початком тренінгу Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії, очолив молебень у часі війни, а богослужіння супроводжували всі учасники практикуму, зібрані в стінах ІФДС. Архієрею у часі молебню співслужив о. Тарас Огар.

Після моління Владика Микола звернувся до всіх учасників тренінгу, вітаючи їх у серці Архієпархії – духовній семінарії:

«Щиро дякую всім вам за те, що прийшли сьогодні на цей літургійний практикум. Для Церкви важливо, щоб єпископи, священники, дяки не стояли на місці, а завжди покращували свої знання. А це для однієї мети – щоб Господь прославлявся, а відповідно ми мали від того спасіння і радість».

За словами Архієрея, спів під час Літургії й інших молінь церковного правила справді може допомагати вірним щиріше молитися до Бога та єднатися із Ним.

Відтак учасники узялися до виконання вибраних піснеспівів Квітної тріоді під супроводом о. Тараса та п. Любові.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ