В Івано-Франківській парафії святого Дмитрія відзначили храмовий празник

У вівторок, 8 листопада, свій храмовий празник відзначала парафія св. Дмитрія Західного протопресвітеріату, яка знаходиться у м. Івано-Франківську.

На захід завітали представники влади та духовенства, місцеві парафіяни та гості.

Святкове богослужіння очолив митр. прот. Борис Гобир – парох храму та протопресвітер Західного деканату, у співслужінні священників Івано-Франківської Архієпархії.

У часі Божественної Літургії о. Михайло Сушко, протопресвітер Східного деканату, виголосив проповідь, у якій зазначив: “Дії святих мучеників у Христі ніколи не припинялися. Не припиняються й сьогодні – бо теперішні часи темні, а світ наповнений злобою, спокусами, перенасичений новими і підступними ідеями, вченнями і методами впливу на людину. Ми з вами живемо у 21 столітті й аби стати тими, що успадкують Царство Боже, мусимо бути непохитними у вірі й перед спокусами модерного світу. Цим Господь випробовує нас, подібно до святих Великомучеників, серед яких був св. Димитрій”.

Особливістю цьогорічного святкування стало освячення хреста та організація благодійної ярмарки, кошти з якої підуть на потреби ЗСУ.

Наприкінці богослужіння о. Борис Гобир подякував священникам і всім присутнім за спільну молитву. Парох висловив свою вдячність тим, хто долучився до організації ярмарки, а також міській владі, зокрема, міському голові – Руслану Марцінківу за те, що доєднались до святкування.

Зокрема, о. Борис розповів про те, що з початку війни сотрудник парафії о. Андрій зробив вже 46 буржуйок для потреб наших воїнів.

«Та мусимо зробити так, аби хлопців на передовій гріли не лише буржуйки, але й наші теплі серця», – закликав о.Борис.

Наприкінці відбувся Чин освячення води та святкове мирування, а усі присутні співали «Многоліття».

Опісля молитовної частини свята відбувся благодійний ярмарок. Організатори зазначають, що всі кошти із ярмарки передадуть для потреб Збройних сил України.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ