![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-36.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2022/11/1-36.jpg)
Особливої радості Божого благословення і ласки сповнились жителі села, святкуючи храмовий празник.
Божественну Літургію очолив прот. Ігор Броновський — протопресвітер Галицького протопресвітеріату, місцевий парох прот. Степан Рипньовський, та запрошені священнослужителі — прот. Микола Затварницький, який певний час здійснював своє служіння на цій парафії, та прот. Роман Ватащук — парох сусіднього с. Острів.
Вірні взяли активну участь у моліннях, приступивши до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії.
Завершились спільні моління обрядом мирування та освяченням води.
Повідомив о. Степан Рипньовський