В Івано-Франківській духовній семінарії заснували нову раду Лицарів Колумба

У понеділок, 15 травня, в Івано-Франківській духовній семінарії відбулася урочиста подія — прийняття до Ордену Єпископа-помічника Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Владики Миколи Семенишина, ректора семінарії о. Тараса Путька та 36 нових братів-лицарів та створення нової ради братерського ордену.

Про це інформує інформаційний центр Івано-Франківської духовної семінарії.

Лицарі Колумба є найбільшою у світі католицькою братерською організацією, яка налічує понад 1,8 млн членів. Її заснував у США 1882 року преподобний отець Майкл Маꥳвні, який 31 жовтня 2020 року був проголошений блаженним.

Урочистості розпочалися Великою Вечірнею, яку очолив очолив Владика Микола у співслужінні отців ректорату формаційного закладу.

Після богослужіння відбулося заснування осередку Лицарів Колумба при духовній семінарії та церемонія прийняття нових учасників і надання їм ступенів благодійності, єдності та братерства.

Вступне слово мав регіональний Делегат Лицарів Колумба в Івано-Франківській Митрополії УГКЦ — Мирослав Мазур, який представив Лицарів, які провадитимуть ініціацію.

За словами п. Мирослава, метою створення осередку в семінарії є залученість братів-семінаристів до ордену, де вони дізнаватимуться про діяльність організації «з середини», а також набиратимуться досвіду, щоб у пастирському служінні провадити діяльність спільно з Лицарями Колумба.

На церемонії був присутнім перший національний делегат лицарів Колумба в Україні брат Богдан Ковалів, регіональний вартовий брат Роман Сем’янчук, великий лицар Катедральної ради брат Євген Перепічка, офіцери ради Володимир Зобків та Михайло Доцяк, а також випускник семінарії брат-лицар Андрій Жук.

У момент складання присяги у Лицарів запитали, чи готові вони жити згідно з вірою та принципами моралі, яких навчає Католицька Церква. Вони тричі підтвердили своє рішення та впевнено сказали: «Так!».

Насамкінець урочистості була проведена молитва, яку зачитав о. Тарас Путько, після чого Владика Микола всіх поблагословив.

Завершуючи святковий захід, ректор семінарії промовив до Лицарів:

«Сьогодні, дорогі Лицарі, ви зробили нам велике свято, адже у цей день ми започаткували нову раду у семінарії. Вірю, що праця у цій спільноті дасть свої плоди за кілька років, адже кожен, йдучи на парафію, місце свого служіння, буде розуміти важливість служіння чоловіків при Церкві. Нехай Господь благословить вашу працю». Відтак для Лицарів лунали Многії і Благії літа.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ