В Івано-Франківській духовній семінарії відбулася молитовна “Година Землі”

У суботу, 25 березня, Івано-Франківська духовна семінарія молитовно приєдналася до світової екологічної акції “Години Землі”.

Цього дня брати-семінаристи мали нагоду молитися Велику Вечірню при вимкненому освітленні, яку присвятили цій екологічній акції. Моління відбулися з ініціативи о. Михайла Дзуля, референта Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії.

Людство стрімко руйнує природу через споживання енергії, забруднення води і ґрунту та викиди парникових газів, що призводить до глобальної зміни клімату. “Година Землі”, яка проводиться щорічно в останню суботу березня, закликає людей вимкнути зайве освітлення на одну годину, але це більше, ніж символічна акція. Це заклик до дії, щоб захистити нашу планету.

Після спільної молитви до присутніх звернувся о. Михайло Дзуль, який розповів про походження цієї акції, її основне завдання та особливості її проведення цього року.

«Вже декілька років поспіль ми стараємося в нашій Івано-Франківській духовній семінарії та в парафіях архієпархії цю годину часу присвятити молитві. Молитися, щоб Господь перемінив серця людей на нашій планеті, щоб кожен зрозумів, що несе особисту відповідальність за навколишнє середовище, за природу та за світ в якому ми живемо», — зазначив екореферент.

На завершення отець щиро подякував за спільну молитву та наголосив на важливості молитви до Господа, щоб дав нам ласку збагнути покликання людини щодо Божого створіння і щоб ми стали відповідальними управителями цього Богом сотвореного світу.