В Івано-Франківській духовній семінарії відбулась зустріч із членами місії «Рахиль»

У понеділок, 7 листопада, у стінах Івано-Франківської духовної семінарії відбулася зустріч братів-семінаристів із представниками місії «Рахиль», яка працює при Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

На початку зустрічі віцеректор о. Василь Михнюк представив членів місії «Рахиль», запросивши їх розпочати конференцію.

Спершу слово мала с. Севастіяна Карвацька, ЧСВВ, голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Вона розповіла мету місії — це духовний супровід хворих, а також медичних працівників.

Голова комісії зазначила, що місія робить реколекції для зцілення душевних ран жінок, які втратили своїх дітей під час абортів чи через інші причини. Сестра Севастіяна розповіла, що основною метою спільноти є психологічний та душпастирський супровід жінок.

Далі с. Севастіяна запросила семінаристів до співпраці із місією «Рахиль» через різні методи поширення інформації про їх душпастирську діяльність.

Відтак до присутніх звернувся о. Юрій Савчук, представник місії, який очолює Комісію душпастирства охорони здоров’я в Коломийській єпархії:

«Наша місія стала як родина, адже тут є командна праця, і кожен має особливі завдання».

Священнослужитель поділився власним досвідом медичного капеланства, розповівши, як можна скерувати людину, щоб вона примирилася з Богом через прощення себе самої після аборту.

Також о. Юрій представив логотип місії, який є символом примирення з Богом, адже абортовані діти живуть в Божому милосерді.

Далі мав слово о. Назарій Гавриляк, який також працює в цій місії. Він звернув увагу на тому, що дуже важливим є вміти відчувати людину, щоб допомогти їй у горю.

«Місія священника у цій справі є розділити відповідальність батьків», — зазначив священник.

Останнім з учасників робочої групи мав слово о. Руслан П’яста, який представив літературу, що допоможе у духовному супроводі жінок.

На завершення о. Василь Михнюк подякував гостям, що зголосилися на проведення конференції, яка принесла користь та знання багатьом семінаристам. Також він зазначив, що Господь кличе кожну людину до того особливого служіння, де Він хоче її бачити, даючи їй духовні сили.