В ІФДС урочисто розпочали II навчальний семестр

У понеділок, 26 лютого, в Івано-Франківській духовній семінарії ім. свщмч. Йосафата з нагоди початку нового навчального семестру відбулася урочиста Літургія.

Божественну Літургію очолив духівник семінарії о. Василь Гоголь, а співслужили йому отці-настоятелі формаційного закладу, зокрема віцеректор о. Василь Михнюк, префект о. Роман Носик, духівники о. Роман Кандрач, о. Ярослав Шмадило та о. Юрій Павлюк.

Богослужіння своїм співом супроводжував семінарійний октет «Te Deum».

У часі проповіді о. Юрій Павлюк привітав семінарійну спільноту з поверненням у стіни духовної семінарії, а також закликав роздумати над непростими часами війни.

Духівник запевнив, що покликання кожного священика – це бути для війська, а опісля зазначив: «Ваше покликання для війська – це його духовний провід, який ви всі покликані розвивати».

«Ісус чекає кожного з нас, Він кличе кожного з нас до Себе. Довіртеся Ісусові і з Ним зможете бути дійсно вірними воїнами Христовими. З ним можете подолати всі пристрасті, всі спокуси, всі немочі, всі слабкості. Бо Він є наша сила. Тому дякуємо Богові, за те, що зібрав сьогодні всіх нас. Всім кажу і собі – до бою!» – таким закликом завершив свою проповідь о. Юрій.

Завершилися Свята Літургія молитвою за мир в Україні «Боже Великий, Єдиний».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ