В Духовій Криниці віряни молилися на Хресній дорозі

У неділю, 26 березня на Духовій Криниці, що в урочищі Вишновець, між селом Сілець та смт Єзупіль, відбулася Хресна дорога за участю великої кількості священників та вірних парафій Єзупільського протопресвітеріату.

Молитовну ходу очолив протопресвітер Єзупільський о. Богдан Курилів, парох парафії святого Миколая, що у с. Ямниця. Співслужили йому священники цього протопресвітеріату.

Під час кожної стації Хресної Дороги священники роздумували над Хресною дорогою Ісуса Христа у світлі подій війни, яка триває в Україні, а вірні з кожної парафії деканату почергово несли хрест від стації до стації.

«Час війни змінив кожного з нас. 24 лютого 2022 року люди, нічого не підозрюючи, спокійно відпочивали по своїх домівках. Раптом падають бомби, перші вибухи. Господи, захисти Україну! Перші вбиті, поранені. Перша тривожна ніч. Кожне повідомлення про нове бомбардування для нас, як чергове падіння. Ісусе, Ти показав нам як вставати. Влий у серця надію і додай сил тим, котрі перебувають зараз у найгарячіших місцях України, там, де найнебезпечніше. Прийди в ті підвали, бомбосховища, сповнені переляку і невпевненості. Принеси туди Свою любов», — такими роздумами ділилися священники під час Хресної Дороги.

«Дуже хотіла, щоб дружина зниклого безвісти воїна теж була на цій молитві, — ділиться враженнями п. Уляна, вірянка. — Зранку написала їй, і вона погодилася, та ще й своїх діток взяла із собою. Надіємося, що Господь якнайшвидше дасть звістку про рідну людину і додасть сил у тому чеканні, а в скорому часі настане перемога».

Повідомив о. Ярослав Рожак