![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-40.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-40.jpg)
На великопосне богослужіння чисельно зібралися парафіяни святині, гості храму, а також брати-семінаристи.
Владиці Миколі на молінні співслужили душпастирі Архікатедрального собору, зокрема настоятель митр. прот. Юрій Новіцький, а також отці ректорату Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.
Утреню з Каноном Андрея Критського богослужбовим співом супроводжував семінарійний хор «Благовіст».
Це богослужіння відоме тим, що після кожного тропаря й кожної пісні канону устав приписує робити три поклони, але за звичаєм нашої Церкви робимо тільки один доземний поклін, а всіх поклонів разом — 250. Звідси й утреня має в народі назву «Поклонів». Цю особливу великопосну відправу можна назвати символом духа покути нашої Східної Церкви.
Віряни, які були присутні безпосередньо у головній святині міста, а також молільники, які єдналися з усіма через онлайн-трансляцію, творили доземні поклони, замислюючись у глибокий богословський зміст текстів канону, що є яскравим проявом щирого каяття перед Богом за вчинені провини.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ