![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennia_viber_2024-02-12_10-36-07-923.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennia_viber_2024-02-12_10-36-07-923.jpg)
Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомили душпастирі парафії.
Завдяки злагодженій співпраці адміністрації Лисецького ліцею та священників парафії — о. Федора Бойко та о. Василя Скурчанського, учні та вчителі мають змогу брати активну участь у Божественних Літургіях, приступати до Таїнства Покаяння та приймати Пресвяту Євхаристію.
Як зазначають душпастирі, кожна Служба Божа завершується катехизаційною наукою, зокрема про дві Заповіді любові та 10 Заповідей Божих, а також молитвою за українських Захисників й благословенням на навчальний тиждень.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ