«Любов переможе страждання»: у с. Бережниця відбулися нічні чування

У суботу, 17 лютого, на парафії св. Миколая Чудотворця, що у с. Бережниця Боднарівського протопресвітеріату, відбулися нічні чування під гаслом «Любов переможе страждання» за українських Воїнів та за мир в Україні.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Володимир Юрків.

Нічні чування розпочалися із Божественної Літургії, яку очолив о. Микола Крушец, адміністратор парафії св. Андрея Первозванного міста Калуш, у співслужінні адміністратора парафії о. Володимира Юрківа та о. Святослава Богачевського.

Під час Літургії проповідник о. Микола Крушец виголосив проповідь на тему «Божа любов», в якій разом з парафіянами роздумував про безмежну любов і довіру Бога до людей у будь-яких життєвих ситуаціях.

Опісля Літургії парафіяни роздумували над вибраними цитатами зі Святого Письма, а також складали лист-послання на тему «Лист Бога до людини і моя відповідь Йому».

Згодом відбувся Чин відновлення хресних обітів. Відтак усі разом молилися вервицю за Україну та її народ.

На завершення нічних чувань усі присутні помолилися подячні молитви, відтак парох парафії о. Володимир Юрків подякував священникам, парафіянам та усім присутнім за духовну підтримку, роздуми та молитовне єднання за наших Воїнів та мир в Україні.

Опісля о. Микола Крушец висловив вдячність адміністратору парафії та вірним храму за запрошення, а також розказав історію життя святої Марії Горетті, до мощей якої змогли приступити усі присутні.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ