![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345072044_259917369754892_3964498196749958757_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345072044_259917369754892_3964498196749958757_n.jpg)
Як зазначають на фейсбук-сторінці Католицького ліцею св. Василія Великого, учням вдалося зібрали всього 633.6 кг макулатури та посіли почесне 2-ге місце.
За виручені кошти було куплено і посаджено липу на вулиці Тараса Шевченка.
«Ми пишаємося нашими вихованцями та їхніми наставниками! Дякуємо, що долучились до даного заходу та зробили внесок для збереження і відновлення природної спадщини Творця!», — написали на сторінці.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ