У Вигоді освятили новий соціальний простір у резиденції УГКЦ

Нещодавно, в селищі Вигода за підтримки благодійної організації «Карітас Україна» відкрили соціальний простір для мешканців громади та внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні відбулось урочисте відкриття та освячення приміщення простору. 

У червні 2022 року завдяки проєктній діяльності Вигодської селищної ради парафія Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ смт. Вигода здобула перемогу у конкурсі, організованому Caritas Ukraine спільно з Карітас Івано-Франківськ.

У священичій резиденції, що знаходиться на території храму, розпочались активні роботи з облаштування соціальних пральні, шафарні та кімнати для проведення заходів і підтримки сімей, що постраждали внаслідок війни.

У соціальну шафарню небайдужі парафіяни, а також волонтери приносять одяг для потребуючих. Відтак, даною послугою протягом вересня-жовтня 2022 року вже скористались більше 250 внутрішньо переміщених осіб.

Для ефективного проведення навчань та занять для дітей ВПО і дорослих облаштували дружній простір для дітей, де відбуваються усі необхідні заняття з дітьми вимушених переселенців та місцевою молоддю.

До проєкту залучили професійного психолога, який надавав корисні поради, як опанувати себе в критичних умовах та допомогти близьким підтримувати здоровий психічний стан.

Організатори зазначають, що актуальність даного проєкту є надзвичайно значущою:

«Це спосіб, у який ми дбаємо про майбутнє – наших дітей, особливо в такий нелегкий для країни час, підтримуємо соціально вразливі категорії населення та людей, які вимушено покинули свої домівки через війну».