У Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача молитовно вшанували Героїв Небесної Сотні

У понеділок, 20 лютого, українці з усього світу згадували подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя в час Революції Гідності. З цієї нагоди у Відпустовому центрі Симеона Лукача, що у Старуні, відбулася спільна поминальна молитва, в часі якої вшановували пам’ять Героїв.

Спершу духовенство та вірні молилися на Божественній Літургії, яку очолив префект Івано-Франківської духовної семінарії о. Іван Харевич.

Після Служби Божої, настоятель каплиці Пресвятої Родини відпустового центру о. Юрій Сидір, спільно з присутніми священниками, помолилися панахиду за душі всіх, хто загинув на Майдані Незалежності та за всіх новітніх Героїв Батьківщини нашої України.

«Враховуючи сучасні обставини, коли щодня продовжує литися кров Українських захисників, цей день по-особливому близький нашим серцям», — зазначають на фейсбук-сторінці Відпустового центру.

Пригадуємо, що 24 лютого 2023 року в усіх єпархіях та екзархатах Української Греко-Католицької Церкви в усьому світі проведуть день посту, молитви та милостині. Таку ініціативу від імені Синоду Єпископів проголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

З цієї нагоди у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача, що в с. Старуня, відбудеться 11-годинне молитовне стояння.

Пропонуємо ознайомитися із програмою молитовного стояння