У Тисменицькій районній лікарні відновилися щоденні богослужіння

Нещодавно у Тисменицькій районній лікарні після тривалої перерви, зумовленої пандемією, відновилися богослужіння. З цієї нагоди у медичному закладі Святу Літургію відслужив протопресвітер Тисменицький о. Роман Микієвич.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомила п. ІлонаВерней.

«Вже понад 10 років Служба Божа лунає тут, у лікарняних стінах — хворі мають велику ласку посповідатися, бути на Літургії та прийняти Ісуса Христа, Лікаря душ і тіл наших», — розповідає п. Ілона.

Цій радісній події зраділи як хворі, так і персонал лікарні, які зізнаються, що їм дуже бракувало молитви та щоденної Служби Божої.

Отець Роман поблагословив усіх присутніх, зокрема працівників та пацієнтів лікарні й уділив їм Тайни Сповіді та Святого Причастя під час Літургії.

Окрім того, священник уділив недужим Тайну Єлеопомазання — Таїнство, у якому хвора людина отримує силу боротися з недугою та витривати у хворобі.

«”Нездужає хтось між вами? Хай прикличе пресвітерів церковних і хай вони помоляться над ним, помазавши його олією в ім’я Господнє, і молитва віри спасе недужого, тай Господь його підійме; і як він гріхи вчинив, вони йому простяться” (Як. 5:14). Саме хворі люди найбільше потребують молитви та Святих Тайн, доброго слова підтримки й потіхи. Тому лікарня є одним з тих місць, де священник покликаний служити Богові та людям», — зазначає п. Ілона.

Відтак хворі та усі працівники лікарні мають змогу брати участь у щоденній Службі Божій та приступати до Святих Тайн.

Відтепер Божественну Літургію у медичному закладі почергово служать священники Тисменицького протопресвітеріату.

«Нехай Господь допомагає нашим лікарям та усьому медперсоналу, а хворим дарує зцілення душі й тіла!», — йдеться в повідомленні.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ