У центрі надання паліативної допомоги відбулися передріздвяні реколекції

У вівторок, 3 січня, в Івано-Франківському обласному клінічному центрі паліативної допомоги Івано-Франківської обласної ради відбулися передріздвяні реколекції для працівників та пацієнтів хоспісу.

Реколектантом став о. Ярослав Рохман — голова Комісії у справах душпастирства охорони здоровʼя, а також капелан центру надання паліативної допомоги.

Розпочався день духовної віднови зі спільного молебню до св. влкмч. Пантелеймона. Адже каплиця, у якій здійснювалося моління, названа на честь святого. А також, саме у цей день, до каплиці у хоспіс привезли мощі св. влкм. Пантелеймона.

Опісля відслуженого акафіста о. Ярослав виголосив першу науку, у якій роздумував про двох жінок, першу — Єву, яка чинила непослух Господеві. А друга — Нова Єва, Марія, яка відповіла Богові: “Так” і в покорі прийняла його волю.

Також о. Ярослав наголосив, що сьогодні є все більше різдвяних атрибутів, таких як кролики, олені, різноманітні іграшки тощо. Але, на жаль, все рідше ми можемо зустріти Ісуса, який є найважливішою особою Різдва.

Після проведення науки отець Ярослав Рохман із мощами св. влкмч. Пантелеймона відвідав всіх хворих, які проживають у медичному закладі, адже більшість із них не можуть самостійно пересуватись.

Відтак відбулася Божественна Літургія, у часі якої капелан центру провів другу духовну науку.  У ній священнослужитель наголосив на тому, що основним елементом входження у свято є наше духовне очищення, а, отже, Таїнство Сповіді та Пресвятої Євхаристії.

На завершення о. Ярослав Рохман поблагословив всіх присутніх миром, яке освячене мощами св. Пантелеймона.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ