У Тязеві для дітей провели християнський табір «Канікули з Богом»

У період з 4 по 8 червня у парафії Архистратига Михаїла, що в с. Тязів, Єзупільського протопресвітеріату, відбувся літній християнський табір «Канікули з Богом». У ньому взяли участь понад 50 дітей віком від 6 до 12 років, з якими активно працювали 6 аніматорів.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомила п. Наталія Королевич.

Дитячий табір відбувся з ініціативи пароха храму о. Дмитра Кубацького та семінариста ІФДС — бр. Мар’яна Дорошенка.

Кожного дня для дітей проводили катехизації, читання уривків Святого Письма та співані молитви на вервиці до Божого Милосердя.

«Особливо запам’ятався вихованцям майстер-клас з плетіння вервиці під керівництвом місцевої вчительки Уляни Федишак. Власноруч виготовлені вервички освятив у храмі о. Дмитро, тож вони стануть хорошою пам’яткою-символом табору 2024 року. На майстер-класі “Конвертик з побажаннями”, яку провів бр. Мар’ян, діти також проявили свою творчість та фантазію», — розповідає п. Наталія.

Упродовж 5-ти днів аніматорка Христина Ленько проводила з юними парафіянами веселі руханки та банси. Серед улюблених бансів — «Блаженні милосердні», «Голова, плечі, коліна», «А ти лети у далекі світи», «Clap Snap» та багато інших. Також аніматорка навчила всіх виконувати пісню табору з рухами «Надія ти моя».

«Аніматорки Світлана Криса, Вікторія Малиновська, Наталія Королевич та Анна Ковальчук працювали з дітьми різних вікових категорій, адже кожен прагнув уваги та індивідуального підходу. Спільно провели чимало цікавих ігор, розваг і квестів, серед яких: “Світлофор”, “Ворота», “Тварини”, “Поїзд” та інші», — йдеться в повідомленні.

Також аніматори організували екскурсію селом до місцевої садиби «Старий яблуневий сад», де діти мали змогу активно відпочити й здружитися між собою.

На завершення табору «Канікули з Богом» всі учасники обмінялися подарунками від «таємних друзів», проявивши цим вчинком свою любов та милосердя до ближнього.

«Отож 5 незабутніх днів християнського табору у Тязеві пройшли у дусі молитви, яскраво, весело та активно. Все на славу Божу!» — діляться враженнями організатори заходу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ