У соборі Преображення Господнього відбулася урочиста розколяда

У неділю, 28 січня, у соборі Преображення Господнього парафії св. Димитрія, що у м. Івано-Франківськ (мікрорайон Пасічна), відбулася святкова розколяда. Цьогоріч у ній взяли участь всі учасники парафіяльних спільнот.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці парафії св. Димитрія.

Як зазначають у дописі, розколяда у соборі Преображення Господнього проводиться вже десятий рік поспіль. Цьогоріч на ній були присутні парох о. Борис Гобир, парафіяльні сотрудники, вірні мікрорайону та гості.

На початку дійства о. Борис побажав, щоб пасічнянська розколяда і надалі дарувала присутнім радість Різдва Христового.

Відтак колядками прославляли народження Христа місцеві парафіяльні хорові колективи, а саме хор «Єдині серцем» (керівниця — п. Ольга Шмагайло) та хор «Преображення» (керівниця — п. Ірина Гріца).

З великою енергійністю та дитячим позитивом продовжили колядувати діти парафіяльної катехитичної школи та їх батьки, коляда виконувалася під керівництвом о. Юрія Ясеницького та музичним супроводом о. Андрія Регнера.

Окрім цього, цьогоріч в розколяді взял участь спільнота «Молодь Христа» під керівництвом Юлії Гойванюк. За словами організаторів, дана група є молодим поколінням пасічнянської громади.

З великою вірою та на прославу Бога колядували вірні парафіяльних молитовних спільнот під керівництвом п. Галини Калитчук та п. Галини Присяжнюк.

Цікавими колядками прославляли народження Божого Сина чоловіча спільнота парафії «Лицарі Колумба» під керівництвом її голови — п. Мирослава Байдюка та їх духівника о. Андрія Регнера.

На завершення розколяди під звуки трембіти колядували учасники молодіжно-дитячого хору «Sanctus» під керівництвом п. Альміри Дебрівської. Усією соборною спільнотою колядували повстанську пісню «Уставай же, брате», що застановило всіх щодня пам’ятати, якою великою ціною наші Воїни виборюють волю і свободу України.

Опісля парох о. Борис Гобир щиро подякував всім присутнім за гарні колядки та різні побажання для парафії, наголосив на важливості постійної молитви за українських Захисників та за їхні сім’ї.

Насамкінець всі разом заколядували «Небо і земля», як доказ вічної прослави Різдва Христового. Також всі колядники та гості мали можливість скуштувати різні смаколики, знову насолодитися різдвяною кутею.

«Різдво Христове — особливе свято для всього людства, а для українців насамперед. Бо воно несе життя. Несе життя туди, де його втрачають. Воно несе надію. Надію тому, в кого опускаються руки. Воно несе віру. Несе навіть туди, де ніколи не вірили. Воно несе любов. Справжню, щиру, непідкупну любов. Воно світлом приходить туди, де панує темрява, теплом – туди, де панує холод», — зазначають на парафії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ