Для дітей та молоді с. Угринів провели зимовий християнський табір

У неділю, 28 січня, завершився перший виїзний зимовий табір для дітей та молоді парафії св. Архистратига Михаїла села Угринів. Участь у триденному відпочинку взяло п’ятнадцять дітей, четверо тренерів та священнослужитель.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Роман Влашин, сотрудник парафії.

Протягом трьох днів діти катехитичної школи «Крила», що діє при парафії від листопада 2023 року, перебували у селищі Ворохта.

Як розповідає душпастир, там вони всіма силами старалися опанувати основи гірськолижного спорту. Усім без винятку вдалося навчитися не тільки спускатися із невеличкого схилу, але й контролювати цей спуск і робити це майстерно та впевнено.

Також щоденно діти мали можливість молитися на Божественній Літургії з наукою, радо приступали до Таїнства Покаяння, щоб прийняти Пресвяту Євхаристію.

Протягом табору учасники переглянули частину кінофільму про св. Філіпа Нері, грали розвивальні ігри, які дозволили чудово провести час та ще більше потоваришувати поміж собою.

«Чудова погода з невеличким снігом та морозцем сприяла також з’їжджанню на “тюбах”. Дякуємо Богові, учасникам та співорганізаторам табору за спільний відпочинок», — розповів о. Роман.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ