У семінарійному храмі відбулася вистава з нагоди ювілейного року — 400-ліття мучеництва святого Йосафата

У неділю, 22 жовтня, до Івано-Франківської духовної семінарії з місійною діяльністю завітав театр монахів-василіянів «В каптурах» Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського, який знаходиться в Брюховичах Львівської області.

Брати продемонстрували семінарійній спільноті виставу про священномученика Йосафата Кунцевича, у якій висвітлили найважливіші моменти з життя українського святого. Про це зазначає інформаційний центр формаційного закладу.

На початку заходу слово мав ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, у якому коротко описав мету і ціль цих місій.

Зокрема, він зазначив, що Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав на початку 2023 року доручив Василіянському інституту організовувати заходи, спрямовані на висвітлення життя священномученика Йосафата з нагоди 400-ліття від його мучеництва, щоб вірні нашої Церкви могли більше дізнатися про подвижництво святого.

Відтак розпочалася сама вистава, яка застановила кожного глядача задуматися над великим подвигом Йосафата Кунцевича, спрямовану на єдність християн.

Опісля вистави слово мав ректор Івано-Франківської духовної семінарії о. Тарас Путько, який від імені усієї спільноти ІФДС подякував монахам за велику працю і побажав василіянському театру ще ревніше служити у винограднику Христовому і засівати добре зерно, яке принесе рясний духовний плід.

Наприкінці семінаристи урочисто заспівали Многоліття усій спільноті ВІФБС.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ